Yellow Tea Style© Fisana

Перейти к содержимому

Фотография

Коллективный разум или HELP!

помощь новичкам мк ссылка вопросы

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 348

#5564 Nilenia

Nilenia

Продвинутый пользователь

• Продвинутые пользователи
  • PipPipPip
  • 343 сообщений

Отправлено 21 Август 2014 - 13:54

Тема для вопросов новичков и не только по теме шитья.
Возникает много нюансов, ответы на которые даже великий гугл не выдаёт или искать таковой приходится слишком долго(что иногда приводит к потере интереса и изделие остаётся незавершенным)
Предлагаю делиться опытом и искать решение задач вместе!
Также в этой теме можно просто пофлудить
:)

Пожалуйста Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы увидеть скрытый текст

219,22К   0 Количество загрузок:

• Оля86 это нравится

#341 IrioKi

IrioKi

Продвинутый пользователь

• Администраторы
  • 5 490 сообщений
  • ГородХарьков

Отправлено 10 Ноябрь 2018 - 21:14

Доброго дня!
Чи не занадто тепло буде? Альполюкс 200 + флiс. Хоча багато що залежить від самої дитини. Я своїй дочці ставила 150.
Термобілизна - не принципово, чи окремо, чи суцільно. Бо все буде сховано під комбезом та дитинка не буде розхристана.
Щодо викройки - я б брала розмір 98.
  • ustia это нравится

Подари улыбку миру!

Мои помощники: Brother NV350, Brother NV V3, Janome CPII, Toyota 3335
Вязальная машина Brother 970/850

#342 ustia

ustia

Пользователь

• PipPip
  • 37 сообщений

Отправлено 10 Ноябрь 2018 - 21:55

Дякую за відповідь. Минулого року я шила комбінезон з плащовки на мембранні "Ванкувер"3000/3000+слімтекс150+фліс і візкозна підкладка(це вже потім прочитала, що треба було поліестрову). Малому було 1,5 роки,він худенький. В нас зима була -5-10°С і ми не користувалися візком, в мене було враження, що йому прохолодно-правда після прогулянки він завжди був злегка теплий. Ходив такий насуплений і зосереджений. Одного разу температура була знов коло-10°С і я додатково вдягнула комбінозон з хутра на тонкому утеплювачі(загально десь=+100утеплювача). Мій син став веселий, почав бігати,скакати-після прогулянки був гарячий всередині. Я так зрозуміла, що він змерзав до того.

#343 Samson

Samson

Продвинутый пользователь

• PipPipPip
  • 1 168 сообщений
  • ГородКраматорск

Отправлено 10 Ноябрь 2018 - 22:18

Ustia, Ви все правильно запланували. Я завжди в зимові куртки ставлю Альполюкс200 і фліс. В капюшон 100ки цілком достатньо. Термобілизна, не принципово як, то вже після -5 будете одягати. А як на наші зими, коло 0 градусів, то під куртку звичайної тоненької футболки чи гольфу і колготок цілком достатньо. І з мого досвіду альполюкс 150 значно тепліший ніж слімтекс 150, то що вже казати про 200ку.
Зараз шию своїй малечі по цій викройці комбез. В мене карапуз ще 74 розміру, але беру на 86 бо треба до кінця березня буде дотягти. Так ось я ставлю саме такий бутерброд, а в мене ще навіть бігати не вміє :) Знаю з досвіду що не замерзне сидячи в колясці.
  • Барабашка и ustia это нравится

#344 ustia

ustia

Пользователь

• PipPip
  • 37 сообщений

Отправлено 11 Ноябрь 2018 - 14:11

Доречі, минулого року по цій викройці, я теж брала 86 розмір(малий мав 74). Все робила по відомому майстеркласі Маші Нікітіної. Тобто + 4см до ногавиць і рукавів. Цікаво,що на мого сина при теперішньому рості 91 см-він якраз. Якби в довжину тіла додала тоді ще 2 см- був би на початок цієї зими.
Дякую за поради-для мене думка досвідчених шиючих мамусь дуже важлива і корисна:)
  • Samson это нравится

#345 ustia

ustia

Пользователь

• PipPip
  • 37 сообщений

Отправлено 10 Март 2019 - 08:28

Добрий день. Знову до Вас із запитаннями:). Я скористалась всіма Вашими порадами і комбінезон вийшов супер. Сів як влитий і все ще добрий( хоч малий виріс на 4 см). Тепер обдумую вже на наступну зиму. І питання таке, а якщо не мембранна плащовка, а, наприклад, Ваша принтована "Аляска" + Альполюкс 100+150 + фліс і підкладочна. Буде легший і тепліший? З мембраною дуже мучусь - весь час переживаю щоб не спотів чи не змерз. І ще виявила, що в нашому садочку сушать іх на батареі. Та й прати не бажано. Хочу на наступну зиму пошити суцільний комбінезон і комплект з півкомбінезону + куртка. Або два суцільні, один з меньшою кількістю утеплювача.
Поділіться, будь ласка, Вашими думками і досвідом. Дякую

#346 IrioKi

IrioKi

Продвинутый пользователь

• Администраторы
  • 5 490 сообщений
  • ГородХарьков

Отправлено 10 Март 2019 - 14:02

Так, Аляска дуже добре підійде. Її можна часто прати. Тканина за вагою легка, тому дитині в ній буде зручно.
  • ustia это нравится

Подари улыбку миру!

#347 ustia

ustia

Пользователь

• PipPip
  • 37 сообщений

Отправлено 24 Март 2019 - 20:20

Добрий вечір. Хочу купити окантовувач для трикотажноі бейки і "присобачити" іі до швейноі машинки. Шити думаю подвійною голкою( для моіх потреб цього має бути достатньо). Порадьте, будь ласка, де таку штуку шукати, а може, навіть, десь є з саморобною пластиною?Дякую
  • IrioKi это нравится

#348 IrioKi

IrioKi

Продвинутый пользователь

• Администраторы
  • 5 490 сообщений
  • ГородХарьков

Отправлено 24 Март 2019 - 20:29

Взагалі існують вже готові лапки для беєк.
Наприклад, 

baender-24mm_2-600x600.jpg
Але я точно не знаю, чи бувають вони для різної ширини бейки.

Також є лапка для косої бейки. Там ширину можна регулювати. Але я сама не пробувала її для трикотажної бейки, тому не можу сказати, чи буде зручно.

lapka_okantovatel1_2-600x600.jpg

• ustia это нравится

Подари улыбку миру!

#349 ustia

ustia

Пользователь

• PipPip
  • 37 сообщений

Отправлено 22 Июль 2019 - 08:21

Доброго дня.
Дівчата, рятуйте! Моій мамі(76років) потрібен купальник. Обходили з десяток різних профільних магазинів - ніде немає пристойного для такого віку - ні роздільного, ні суцільного (трусики дуже скупі, а мамі краще шортики).
Куплю:
OTTOBRE design® 2/2011 Women - там є викройка роздільного купальника.
І Knip mode 10/6 - там закритий купальник з драпіровкою.
Або може хтось поділиться сканами?
Дякую

Темы с аналогичным тегами помощь, новичкам, мк, ссылка, вопросы

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Topic Led By

Copyright © 2019 Your Company Name